Dotacja z Urzędu Miasta Oświęcim 2013
20 luty 2013

Pragniemy poinformować, że w związku z przyznaną w dniu 9 stycznia 2013 roku przez Urząd Miasta Oświęcim dotacją wspierającą realizację zadania publicznego pod nazwą „Ochrona zdrowia poprzez opiekę i rehabilitację osób niepełnosprawnych”, umowa nr 272.82.2013, dokonaliśmy zakupu sprzętu rehabilitacyjnego w skład którego wchodzą: trzy orbiterki magnetyczne, dwa rowerki magnetyczne, platforma wibracyjna oraz dwa steppery z kolumną i twisterem. Zdjecia zakupionego sprzętu widoczne są w galerii. (PRZEJDŹ DO GALERII)

Przypominamy wszystkim naszym członkom, że z urzadzeń można korzystać w godzinach otwarcia naszej siedziby. Osoby nie będące członkami naszego Stowarzyszenia, które chciałyby korzystać z wyżej wymienionego sprzętu oraz innych urządzeń, które są na naszym wyposażeniu proszone są o zgłoszenie się z orzeczeniem o niepełnosprawności do naszego lokalu.